Сегодня: 13-07-2020 17:37:54

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Офіційний представник ТОВ «Білоцерківські будматеріали»

+38 (067) 796-65-50
+38 (093) 584-99-22
+38 (045) 633-31-97
ТОВ "Білоцерківські будматеріали"
09100 , Біла Церква
вул. Київська, д. 33, офіс 104
Мобильная версия

ТОВ Білоцерківські будматеріали Трохи історії

ТОВ «Білоцерківські будматеріали» Трохи історії

У квітня 1959 року історія якісного українського цегли почалася зі створення Заводоуправління будівельних матеріалів міста Біла Церква. Саме воно заклало основи традицій і високих технологій в галузі створення керамічних лицьового і рядового цегли. З тих пір вироблено понад 1,2 млрд штук продукції , у тому числі побудовано тисячі квадратних метрів різних будівель і житлових приміщень.


У ТОВ Білоцерківські будматеріали Трохи історії1994 році на базі Заводоуправління будівельних матеріалів створили ТОВ «Білоцерківські будматеріали» . Новостворене акціонерне товариство продовжило справу свого попередника по створенню високоякісної сучасної продукції, що задовольняє всі запити споживача.

Постійно йдучи в ногу з часом, в 2003 році проведена повна реконструкція виробництва і налагоджений випуск лицьової керамічної метою М125 і М150, що володіє морозостійкістю понад 50 циклів . Значно розширено асортимент продукції, як за колірною гамою, так і за формою цегли. Проводиться 3 види фігурних цегли . Шляхом різних технологій випалу і використання глин з різних родовищ отримані персиковий і жовтий кольори. Так як для їх створення не використовуються Додатковий ТОВ Білоцерківські будматеріали Трохи істоьние барвники, то продукція, що випускається до цих пір залишається екологічно чистою, що не порушує природний баланс навколишнього середовища. Висока якість цієї продукції підтверджують сертифікат відповідності та паспорт радіаційної якості сировини і будівельного матеріалу.

Однак, криза навесні 2008 року позначився і на Білоцерківському цегельному заводі. Фінансові проблеми у споживачів призвели до зниження попиту, і незатребувана продукція стала накопичуватися на складах. В результаті практично всі виробничі лінії були припинені. Невіра в майбутнє цього підприємства призвело до ініціації процесу банкрутства. Але з викупом контрольного пакета акцій заводу Артемівським цегляним заводом «Еврокераміка» Білоцерківський цегельний завод увійшов в свою епоху відродження. Була побудована сучасна високотехнологічна піч типу кейзінг, від знаменитої на весь світ французької фірми CERIC Technologies. І вже в серпні 2008 року, після переоснащення обладнання, в повну силу почалося виробництво керамічної лицьової і клінкерної фасадної цегли, що відповідає найвищим вимогам. Завод повернувся до колишніх обсягів випуску продукції.

На сьогоднішній день, Білоцерківський цегельний завод по-праву заслужив звання найбільшого виробника цегли в Київській області. Його продукція заслужила довіру не тільки споживачів України, а й будівельників сусідніх країн, які давно відзначили високу якість білоцерківського цегли. У рік Білоцерківський цегельний випускає більше 35 млн. Штук, що свідчить про велику затребуваність продуктів його виробництва.

ТОВ Білоцерківські будматеріали Трохи історії ТОВ Білоцерківські будматеріали Трохи історії ТОВ Білоцерківські будматеріали Трохи історії ТОВ Білоцерківські будматеріали Трохи історії

Вся продукція заводу ипускаемая на найсучаснішому обладнанні, сертифікована відповідно до вимог останньої редакції ДСТУ Б.В.2.7-61: 2008. Міцність на стиск цегли відповідає маркам М150, М200 і М250. За морозостійкістю - витримує більше 150 циклів. Водопоглинання становить всього 6-8%. Випробувальна лабораторія цього підприємства, в співдружності з передовими фахівцями України і зарубіжних країн, не зупиняючись на досягнутому, постійно шукає шляхи вдосконалення технологічного процесу, що б поставляти будівельникам все більш і більш досконалий продукт.

Як результат злагодженої і кваліфікованої роботи всіх відділів заводу - перемога в регіональному конкурсі «100 кращих товарів України».

Найширший асортимент включає в себе лицьова керамічна одинарний цегла, 4 види фігурного цегли, потовщений цегла і камінь звичайний. Колірна гамма складається з жовтого, вишневого, персикового, гранатового, класичного, кристального і кремового кольорів. Такий набір може задовольнити навіть самого прискіпливого і примхливого споживача.

Так що, якщо Ви вирішили купити керамічну цеглу, і хочете що б він служив Вам вірою і правдою не один рік, кращий варіант - продукція Білоцерківського цегельного заводу, міцна, надійна, довговічна, екологічно чиста і просто радує погляд.