Сегодня: 13-07-2020 16:27:49

Contact us

Contact us

Your message has been sent sucessfully

Офіційний представник ТОВ «Білоцерківські будматеріали»

+38 (067) 796-65-50
+38 (093) 584-99-22
+38 (045) 633-31-97
ТОВ "Білоцерківські будматеріали"
09100 , Біла Церква
вул. Київська, д. 33, офіс 104
Мобильная версия

Неоштукатуренную кирпичную стену можно рассматривать как историческую ценность, выразительный акцент или причудливое украшение. Восприятие у всех людей разное, но факт остается фактом: голая кирпичная стена притягивает взгляд, заставляет людей остановиться, рассмотреть ее поближе и решить, какая она ─ красивая или мрачная. Имея кирпичную стену в интерьере, можно сделать уникальной любую комнату, которая станет невероятно притягательной в своем несовершенстве.

Кирпич, в отличие от гладкой оштукатуренной стены, всегда имеет свой характер, и что вдвойне приятно - может сочетаться с любым стилем: классическим, современным или смешанным. Аутентичная кладка визуально «утеплит» любой лофт, а белая кирпичная стена в интерьере добавит ему объема. Так что вместо того, чтобы списывать кирпич со счетов, давайте сначала узнаем, как его сделать легким и модным, сохранить, отделать, украсить… и, наконец, влюбиться в свое творение.

Вряд ли кто-то возьмется спорить о том, что кирпич является гениальным изобретением человека и самым лучшим материалом для строительства. Он обладает прочностью, долговечностью и может надежно защитить постройку от любых неблагоприятных воздействий окружающей среды. Об этом строительном материале известно многое, однако есть интересные факты о кирпиче, заслуживающие особого внимания.

Марки цементного розчину, визначення складів суміші

Марку цементного розчину визначають через марку цементу. Для цього числове значення в'язкої речовини ділять на числове значення маси піщаної складової суміші.

Наприклад, при використанні розчину з ваговим співвідношенням цементу до піску в пропорції 1 кг на 4кг, відповідно, і застосуванні портландцементу марки ПЦ-400 Д20, число 400 ділиться на цифру 4, отриманий результат, - число 100, означатиме марку розчину.

На практиці це виглядає так: на одне відро цементу необхідно взяти чотири таких же відра сухого піску.

При наявності готової суміші, визначити марку розчину можна знаючи співвідношення застосовуваних компонентів і марку цементу, тобто зворотною дією. Наприклад, пропорція становила 1: 2, тобто на одну частину цементу М200 застосовувалося дві частини кварцового піску. Число 200 ділиться на цифру 2, - марка розчину виходить М100.

Гарний заміський будинок з комфортними умовами проживання - мрія кожного міського жителя. Але щоб будівля була дійсно розкішним і дихало затишком, його планування, спорудження та облаштування слід довірити професіоналам. Неприборкана дизайнерська фантазія і майстерність є запорукою того, що ви станете володарем унікального житлового простору з естетичним і практичним дизайном.

 

 

Зробити кладку лицювальної цегли самому або все-таки довірити цю справу професіоналам?

Існує велика кількість видів цегляної кладки, але більш трудомістким і найскладнішим процесом вважається кладка облицювальної цегли. Даний вид кладки вимагає до себе більше часу, уваги і точності, а також великої акуратності і чистоти. Кладку лицювальної цегли застосовують при обробці фасаду будинку або іншої споруди, облицьовують колони і каміни, а так само інші поверхні, що знаходяться всередині приміщення. За допомогою такої кладки Ви забезпечите свій інтер'єр якісним і унікальним дизайном.

 

Ділимося досвідом щодо застосування пластифікаторів для розчину і бетону. Рідке мило, пластифікатори для бетону.

Людство, постійно працює з бетоном і розчинами, з року в рік прагне підвищувати якість даного матеріалу, не втративши при цьому міцність, посиливши адгезію (здатність прилипати) і збільшивши тим самим плинність. У минулі часи, для липкості і еластичності застосовували білки курячих яєць, а так само гашене вапно.

Захист цегляної кладки від вологи

Розчинні шви добре пропускають вологу і тепло, тому і є найслабшим місцем у зовнішніх цегляних стін. Нижче описана технологія, завдяки якій можна значно зменшити теплову втрату, а так само забезпечити їх захист від вологи на довгий час.

Відвологлі стіни з цегли приносять багато збитків. А втрата тепла значно збільшує витрати за опалення. Вода, яка проникає всередину швів, руйнує цілісність стіни і самого цегли. Можна, звичайно, зробити утеплення зовнішніх стін, але це не врятує саму цегляну кладку. Рекомендуємо почати з капітального ремонту фасаду. При правильному усунення будь-яких руйнувань, можливо утеплення стін і не знадобиться.

Будуємо цегляний димохід за всіма правилами

Багато з нас набуваючи власний будинок, мріють про наявність там каміна. Для його нормального функціонування необхідно подбати про димоході. Як правило, їх споруджують з цегли. На сьогодні ціни на цеглу досить демократичні і придбати матеріал може кожен.

Дотримуємося всіх правил при виборі матеріалу для споруди печі

З настанням холодів кожен хоче подбати про затишок та тепло у власному будинку. Особливо пощастило тим, хто має камін або піч. Адже приємно в зимові вечори грітися і дивитися на вогонь.

Якщо Ви придбали будинок, але там немає каміна або печі, то це не біда. Їх можна побудувати і самостійно. Головне знати певні правила.

Для початку необхідно купити цеглу в Києві або іншому місті України. Але не всякий матеріал для цього підходить.

Займаємося облицюванням фасаду за допомогою цегли

Будівництво - це дуже тривалий процес. Він вимагає до себе особливої ​​уваги. Це стосується дотримання всіх правил, технологій, вибору матеріалів.

На сучасному ринку величезний вибір матеріалів. Найбільш популярними вважаються клінкерна і керамічна цегла , ціна яких трохи відрізняється між собою. Найчастіше їх купують для облицювання будівлі. Даний матеріал здатний привести в порядок зовнішній вигляд.

Зводимо цегляний паркан

Цеглини вже багато років дуже популярні серед будівельних матеріалів. Їх вибирають з-за дуже хороших характеристик. На відміну від дерева не треба обробляти спеціальними засобами. На сьогодні немає проблем купити цеглу . Київ пропонує дуже багато варіантів. Адже цей матеріал застосовується для різних робіт.